W ramach promocji i kultywowania lokalnych tradycji w naszym regionie Zarząd Powiatu Wrocławskiego ogłasił po raz drugi konkurs pn. „Kulinarny Powiat Wrocławski”, w którym uczestnicy będą mogli zaprezentować przygotowane przez siebie potrawy w dwóch kategoriach: danie główne i deser. Celem konkursu jest propagowanie i pogłębianie wiedzy o tradycjach kulinarnych gospodarstw domowych na terenie powiatu wrocławskiego, promocja tradycji kulinarnych pielęgnowanych i przekazywanych z pokolenia na pokolenie oraz promowanie społecznej aktywności mieszkańców powiatu wrocławskiego.

Zgłoszeń należy dokonywać na formularzu zgłoszeniowym, który należy przesłać do dnia 28.08.2018 r. do Starostwa Powiatowego we Wrocławiu. Potrawy zostaną zaprezentowane i ocenione przez Komisję Konkursową podczas imprezy plenerowej „Pożegnanie lata. Od Małego do Dużego”, która odbędzie się na placu festynowym  w Kamieńcu Wrocławskim w dniu 01 września 2018 r. Będzie to doskonała okazja do promocji lokalnych potraw oraz wymiany doświadczeń kulinarnych między uczestnikami. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.

Szczegóły konkursu zawiera Regulamin na stronie: http://www.powiatwroclawski.pl/aktualnosc-1-3215-konkurs_kulinarny_powiat_wroclawski_2.html

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 71 722 20 44 lub 71 722 20 00.

 

Źródło informacji: http://www.powiatwroclawski.pl/aktualnosc-1-3215-konkurs_kulinarny_powiat_wroclawski_2.html
Konkurs „Kulinarny Powiat Wrocławski”
Skip to content