Ślężańskie Miody 

Naszym celem jest zjednoczenie jak największej ilości Pszczelarzy, producentów miodu, fascynatów pszczół z okolic Ślęży, Sobótki, Świdnicy i Wrocławia. Ślężańskie Miody to miejsce dla osób z pasją i chęcią rozwoju. Wierzymy że wspólnie możemy pomóc naszym pszczołom, ponieważ bez pomocy nie poradzą sobie w dzisiejszych warunkach.

Bzykająca przyczepka edukuje. Wzięliśmy odpowiedzialność za nasze pszczoły i kształcimy dzieci jak pokochać te słodkie owady! Wspomóż nas już dziś! Razem zmieniamy los naszych pszczół! Nie czekamy, aż zrobi to ktoś za nas!

Najlepszy miód z Sobótki, Wrocławia, Świdnicy, Będkowic, Sulistrowic, Sulistrowiczek i okolic całej góry Ślęży. Miody z naszych pasiek są pochodzenia naturalnego, nie są sztucznym produktem dostępnym w każdym markecie. W naszym gronie działa wielu pszczelarzy od wielu lat zajmujących się troskliwie pszczołami. Doświadczenie i odpowiedni sprzęt do pozyskiwania miodu, sprawia że nasze miody są pełnowartościowymi produktami.

admin@slezanskiemiody.com
tel: 783 824 561
       
      
  
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support