Szanowni Państwo;

W związku ze zobowiązaniem LGD do przeprowadzania każdego roku ewaluacji wewnętrznej i monitorowania stopnia realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, Stowarzyszenie „Ślężanie – Lokalna Grupa Działania” zaprasza do udziału w warsztacie refleksyjnym.
Tegoroczny WARSZTAT REFLEKSYJNY odbędzie się 18 lutego o godz. 9.00 w Sali audiowizualnej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sobótce (ul.Świdnicka 20).
Do udziału w warsztacie zapraszamy: członków Zarządu i Rady LGD, członków Stowarzyszania, przedstawicieli innych LGD, beneficjentów realizujących projekty, przedstawicieli gmin członkowskich LGD oraz przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
Ze względów na obostrzenia związane z epidemią Warsztat prowadzony będzie on-line. O szczegółach poinformujemy w najbliższych dniach.

Zaproszenie do udziału w Warsztacie Refleksyjnym
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support