Weekend w Geoparku

Wielkimi krokami zbliża się nasza nowa impreza – “Weekend w Geoparku”! Już w pierwszy weekend wakacji, 22-24 czerwca, zapraszamy do odkrywania z nami Przedgórza Sudeckiego. Warsztaty, wystawy, prelekcje, wycieczki terenowe, specjalna oferta agroturystyczna, degustacje lokalnych produktów  – to wszystko czeka odwiedzających!
Już niebawem więcej szczegółów i prezentacja wszystkich weekendowych atrakcji.

Tajemnicze kopalnie, wysokie wieże i głębokie wąwozy, zamki i pałace, klasztory, twierdze, jedyne w swoim rodzaju Georetum, niezwykłe minerały – to tylko część tego, co będzie można zobaczyć podczas Weekendu w Geoparku!
Już w pierwszy weekend wakacji, 22-24 czerwca, zapraszamy do odkrywania z nami Przedgórza Sudeckiego. Warsztaty, wystawy, wycieczki terenowe, specjalna oferta agroturystyczna, lokalne produkty – to wszystko czeka odwiedzających
Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowych, promocyjnych ofert naszych Partnerów – przedsiębiorców i organizacji z terenu Geoparku!
Szczegółowe informacje: http://weekend.geopark.org.pl/

 

źródło: https://www.facebook.com/GeoparkPrzedgorzeSudeckie/

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support