Beneficjent :  Gmina Marcinowice

Tytuł operacji : Zakup wyposażenia na plac zabaw w miejscowości Wirki i Klecin

Kwota wnioskowana : 20 195,35 zł

Otrzymana kwota : 19 305,35 zł

Cel operacji : Celem operacji jest zakup wyposażenia na plac zabaw do miejscowości Wirki i Klecin.

 

Zakres zadania obejmował zakup urządzeń zabawowych do dwóch miejscowości na terenie Gminy Marcinowice. Do miejscowości Klecin zakupiono: Zestaw zabawowy Michał- 1 szt., bujak na sprężynie- 1 szt., huśtawka ważka „koniki”- 1 szt., ławka z oparciem na stelażu metalowym – 2 szt.

Do miejscowości Wirki zakupiono: Zestaw zabawowy Adaś- 1 szt., huśtawka łańcuchowa podwójna – 1 szt., huśtawka ważka „koniki”- 1 szt., karuzela czteroramienna z siedziskiem- 1 szt., bujak na sprężynie, ławka z oparciem na stelażu metalowym- 1 szt.

Realizacja operacji  wpłynęła na poprawę jakości życia mieszkańców miejscowości Wirki i Klecin poprzez stworzenie im przyjaznego miejsca spotkań i spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży.  Zadanie zaspokoi potrzebę społeczną jaką jest stworzenie miejsca zabaw dla najmłodszych jak również miejsca wypoczynku dla młodzieży i dorosłych oraz turystów zatrzymujących się w tych miejscowościach w drodze na Ślężę. Zadanie wpłynęło na wzrost atrakcyjności turystycznej i inwestycyjnej  poprzez estetyzację miejscowości i kształtowanie centrum wsi.plac zabaw Klecin i Wirki plac zabaw Wirki i Klecin

Skip to content