Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego organizuje stoisko promocyjne Województwa Dolnośląskiego podczas XI edycji Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD, które odbędą się w terminie 12-14.10.2018 r. w Łodzi.

Zapraszamy dolnośląskie podmioty gospodarcze działające w branży ekologicznej oraz wytwórców produktów tradycyjnych do przedstawienia swojej oferty na stoisku promocyjnym Województwa Dolnośląskiego.

Ilość podmiotów mogących brać udział w imprezie jest ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają producenci, którzy nie uczestniczyli we wcześniejszych tegorocznych wydarzeniach targowych, organizowanych przez UMWD oraz wytwarzający certyfikowane produkty ekologiczne, produkty wpisane na listę produktów tradycyjnych bądź certyfikowane znakiem sieci Dziedzictwa Kulinarnego Dolnego Śląska.

Stoisko na Targach będzie nieodpłatne dla Producentów. Koszt organizacji stoiska Dolnego Śląska sfinansowany zostanie ze środków Sekretariatu Regionalnego KSOW Województwa Dolnośląskiego, w ramach Planu Operacyjnego na lata 2018-2019 Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich 2014-2020 dla województwa dolnośląskiego.

Zachęcamy do włączenia się i wzięcia udziału w targach. Jednocześnie informujemy, że UMWD nie pokrywa kosztów transportu oraz noclegów.

Podpisane zgłoszenie proszę przesłać na adres e-mail: monika.michalska@dolnyslask.pl w terminie do środy 11 lipca 2018r.

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ

Szczegółowe informacje dla zainteresowanych udziałem w targach można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny z Moniką Michalską – tel. 71/776-90-30.

 

źródło informacji :

http://www.umwd.dolnyslask.pl/obszarywiejskie/aktualnosci

Nabór na XI Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD
Skip to content