23 stycznia wspólnie z naszymi Partnerami z LGD Gromnik i LGD Lider A4 odwiedziliśmy Międzynarodowe Targi Żywności Grune Woche w Berlinie. Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, targi wróciły do kalendarza. Pomysł wyjazdu właśnie na targi żywności to kontynuacja naszych projektów współpracy:

WROTA NA EUROPĘ – projekt realizowany z partnerem z Chorwacji poświęcony metodom dystrybucji i promocji produktu lokalnego na własnym obszarze i poza nim, koordynator LGD Ślężanie;
LOVE FOOD – projekt realizowany z dwoma partnerami z południowych Czech poświęcony tradycjom kulinarnym oraz zauważalnym zmianom gustów kulinarnych (kuchnia wege). Koordynator LGD Lider A4;
WROTA REGIONU – projekt krajowy, przebudowa i dodanie nowych funkcji w portalu promującym walory turystyczne i produkt lokalny wspierający i uatrakcyjniający ofertę turystyczną naszego obszaru. Koordynator LGD Gromnik.
Wizyta na Grune Woche niejako zamyka i uzupełnia tematykę naszych projektów współpracy, dając nam bardzo szeroki obraz tematu.
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć poniżej z tego kolorowego, smacznego i zadziwiającego miejsca.
Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku https: https: //www.facebook.com/profile.php?id=100064549134590
 
 
 
 
 
 
 
 
               
 
 
Międzynarodowe Targi Żywności Grune Woche 2023
Skip to content