Kino sferyczne w Sobótce

Kino sferyczne w Sobótce

ŚOKSiR zaprasza dzieci i młodzież na kino pod kopułą. Wydarzenie składa się z projekcji 5 filmów, które zobaczymy w specjalnym sferycznym namiocie w technologii 360.

Naukowcy udowodnili, że wypukły obraz, podobnie jak jasne kolory, mają pozytywny wpływ na ludzki centralny układ nerwowy, a także na stan emocjonalny i fizjologiczny. Widzowie będą mogli nie tylko biernie oglądać, ale także poczuć się uczestnikami niesamowitych wydarzeń dzięki technologii MB SFERINIS KINAS.
Zapraszamy wszystkich do świata pełnego tajemnic. Z nami odkryjecie niepowtarzalne widoki z głębi oceanu oraz przeniesiecie się do planetarium, aby zobaczyć kosmos z bliska. REPERTUAR NA DOLE STRONY

Udział w nietypowych projekcjach TYLKO poprzez zapisy mailowe, telefoniczne lub osobiste na stadionie ŚOKSiR:

zapisy_kultura@soksir.sobotka.pl lub tel.: 71/3162-355

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, wiek, dane kontaktowe oraz godzinę i tytuł wybranego pokazu. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda od opiekunów prawnych.

Pokazy filmów sferycznych przeznaczone są dla pięciu grup, liczących maksymalnie po 20 osób każda.

O uczestnictwie w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku wolnych miejsc, organizator przewiduje wejście osób niezapisanych wcześniej na projekcje kina sferycznego.

Wstęp na wszystkie pokazy jest biletowany.

Koszt biletu za 1 osobę to 5 PLN

Szczegółowe informacje poniżej oraz w wydarzeniu na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1069595523195210/

 

 

 

 

 

 

źródło informacji: https://soksir.sobotka.pl/kino-sferyczne-w-sobotce/

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support