Kino sferyczne w Sobótce

ŚOKSiR zaprasza dzieci i młodzież na kino pod kopułą. Wydarzenie składa się z projekcji 5 filmów, które zobaczymy w specjalnym sferycznym namiocie w technologii 360.

Naukowcy udowodnili, że wypukły obraz, podobnie jak jasne kolory, mają pozytywny wpływ na ludzki centralny układ nerwowy, a także na stan emocjonalny i fizjologiczny. Widzowie będą mogli nie tylko biernie oglądać, ale także poczuć się uczestnikami niesamowitych wydarzeń dzięki technologii MB SFERINIS KINAS.
Zapraszamy wszystkich do świata pełnego tajemnic. Z nami odkryjecie niepowtarzalne widoki z głębi oceanu oraz przeniesiecie się do planetarium, aby zobaczyć kosmos z bliska. REPERTUAR NA DOLE STRONY

Udział w nietypowych projekcjach TYLKO poprzez zapisy mailowe, telefoniczne lub osobiste na stadionie ŚOKSiR:

zapisy_kultura@soksir.sobotka.pl lub tel.: 71/3162-355

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, wiek, dane kontaktowe oraz godzinę i tytuł wybranego pokazu. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda od opiekunów prawnych.

Pokazy filmów sferycznych przeznaczone są dla pięciu grup, liczących maksymalnie po 20 osób każda.

O uczestnictwie w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku wolnych miejsc, organizator przewiduje wejście osób niezapisanych wcześniej na projekcje kina sferycznego.

Wstęp na wszystkie pokazy jest biletowany.

Koszt biletu za 1 osobę to 5 PLN

Szczegółowe informacje poniżej oraz w wydarzeniu na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1069595523195210/

 

 

 

 

 

 

źródło informacji: https://soksir.sobotka.pl/kino-sferyczne-w-sobotce/

Kino sferyczne w Sobótce
Skip to content