Grudniowy Targ Ziemi124

 

Dziś ruszamy z akcją

 🌲LOKALNIE POD CHOINKĄ🌲
Za miesiąc Boże Narodzenie – czas, kiedy kupuje się niezliczoną ilość rzeczy.

Plastik, styropian i inne sztuczne tworzywa zapełniają półki sklepów, jadąc tysiące kilometrów tirami, aby tylko przez krótką chwilę nas pocieszyć. Niestety, wiele z prezentów, które kupujemy są to niepotrzebne, kolejne przedmioty, które zalegną w szufladach… a następnie na śmietnikach.
🌲LOKALNIE POD CHOINKĄ🌲 to akcja mająca na celu przemyślane zakupy. Nie te z krańców świata, lecz od sąsiada. Nie te, które powiększą stertę niepotrzebnych rupieci, ale te które będziemy używać z szacunkiem, bo wyszły spod rąk artysty rękodzielnika tuż, tuż. Jeśli świąteczne smakołyki, to te rzemieślnicze i naturalne, a nie z taśm produkcyjnych pakowanych w tony plastiku lub aluminium.
🌲LOKALNIE POD CHOINKĄ🌲 to świadome świąteczne zakupy. 
🌲LOKALNIE POD CHOINKĄ🌲 to budowanie wspólnoty i dbałość o środowisko.
🌲LOKALNIE POD CHOINKĄ🌲 to wspieranie rzemieślników i producentów naturalnej, nieprzetworzonej żywności.
Widzimy się z Wami w niedzielę 2 grudnia, w godz. 11.00-16.00 w Bzowa Ostoja ekologiczne gospodarstwo przypałacowe w Kraskowie  Podajcie dalej!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support